Chata Medica

Kapacita Chaty Medica je 14 lôžok
v 4 izbách (1×2, 3×4)

Prívetivá chata Medica situovaná v podmanivom prostredí Liptova je vhodná pre pobyt rodín s deťmi aj skupín priateľov do 15 osôb. Pozostáva zo štyroch spální, pričom každá z nich je zložená z manželskej postele a jedného až dvoch samostatných lôžok. Nájdete v nej tiež dve kúpeľne, dve toalety, kuchyňu, lyžiareň aj spoločenskú miestnosť s krbom, rádiom, televízorom so satelitným príjmom, CD prehrávačom a spoločenskými hrami. Najmenších potešia hračky a detské ihrisko, kým dokonalý relax umožňuje fínska sauna umiestnená na dvore pri brehu horského potoka.

Voľný čas možno využiť aj pre grilovačku v altánku alebo varenie gulášu v kotlíku. Priestranný dvor poslúži pre loptové hry aj ako parkovisko pre 5 automobilov a zabezpečené je aj WIfi pripojenie na internet. Hneď pri chate natrafíte na Pohostinstvo a Potraviny, kde vás čaká čapované pivo, biliard, stolný futbal a ponuka základných potravín.

Ubytovanie Liptov Vám ponúka veľa možností dovolenky v čarovnom prostredí. Rezervujte si naše ubytovanie Chata Medica a zažite nezabudnuteľnú dovolenku na Slovensku.

Vybavenie: 

podlahové kúrenie a horúca voda 24 hodín denne
krb v spoločenskej miestnosti
2x kúpelňa: s rohovou vaňou a sprchovým kútom, 2x samostatná toaleta
spoločenská miestnosť s káblovou TV a rádiom
kuchynka s mikrovlnkou, sporákom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou
FREE Wi-Fi.

Galéria